Rewersyjne

CR 8


Producent: Weber

foto


42361,00 zł
Cena [netto]: 39990,00
Cena [brutto]: 49187,70

Dane techniczne

  • Ciężar: 587 kg
  • Typ silnika: Diesel
  • Model silnika: HATZ 1D81Z
  • Moc silnika: 15 kW
  • Siła odśrodkowa: 74 kN
  • Rodzaj rozruchu: Elektryczny
  • Częstotliwość: 64 Hz
  • Szerokość płyty: 700 (850*) mm* - po zamontowaniu dodatkowych poszerzeń (2 x 100mm)

Zagęszczarka rewersyjna CR8 jest owocem konsekwentnych prac badawczo – rozwojowych. Przy czym CR8 jest klasą sama dla siebie. Siła odśrodkowa o wartości 74 kN daje wyobrażenie o możliwościach. Rozrusznik elektryczny, optymalny posuw i minimalne drgania na rękojeści sprawiają, że obsługa maszyny wymaga minimum wysiłku od operatora. Rewersyjna zagęszczarka gruntu CR 8 CCD i CR 8 Hd CCD wyposażone są w system kontroli zagęszczenia COMPATROL i umożliwiają sprawdzenie stanu zagęszczenia gruntu na całej obrabianej powierzchni.

Do wyposażenia standardowego CR 8 należą:
łatwo obsługiwana hydrauliczna przekładnia kierunku posuwu, samoczynnie oczyszczająca się płyta robocza,zamknięta obudowa paska klinowego i stabilna rama ochronna z górną osłoną, sprzęgło samoczynnie napinające pasek klinowy i rozrusznik elektryczny z licznikiem motogodzin.

Dostępne akcesoria:
Poszerzenia płyty roboczej, płyta tłumiąca

Zagęszczarki rewersyjne CR 8 są owocem konsekwentnych prac rozwojowych do których Weber MT zaangażował również
renomowanych specjalistów wzornictwa przemysłowego. Koncepcja konstrukcyjna i jakość materiałów gwarantują długotrwałą i bezpieczną eksploatację. Zagęszczarki zostały przetestowane w realnych warunkach całodniowego wykorzystania na placu budowy. Z powodzeniem CR 8 posiadają parametry zgodne z przyjętą przez Weber MT strategią tworzenia i rozwoju ekonomicznych maszyn o wysokiej wydajności. Elektryczny rozrusznik, optymalne właściwości posuwu, mały poziom drgań na rękojeści i znakomite wyniki zagęszczania to właściwości maszyny CR8. Modele zagęszczarek  z oznaczeniem CCD wyposażone są w system kontroli zagęszczania gruntu COMPATROL®. Jedna z zalet zastosowania tej innowacji Weber MT: pomiar na całej zagęszczanej powierzchni  umożliwia odkrycie i szybką poprawę miejsc słabo zagęszczonych. System kontroli maszyny i silnika wraz z czasookresami przeglądów i konserwacji zabudowany został w zagęszczarkach gruntu z oznaczeniem MSM.