Firma TECHPRO istnieje na polskim rynku od 2003r. .Od początku działalności firma specjalizuje się w sprzedaży oraz naprawie maszyn budowlanych i drogowych.Kolejną gałęzią naszego przedsiębiorstwa jest szeroko pojęta sprzedaż elektronarzędzi i narzędzi ręcznych.Zaopatrujemy małe warsztaty samochodowe jak i ogromne jednostki przemysłowe.Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych  klientów otwarliśmy odział w Starogardzie Gdańskim obsługujący teren Polski północnej.Do wszystkich oferowanych przez nas maszyny zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz stały dostęp do części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych.

W naszej ofercie znaleźć można znane i cenione marki tj.HONDA,BELLE,WEBER, FOGO, PRAMAC,HATZ,TOPCON,WACKER,NORTON,KUPCZYK,TYROLIT,CEDIMA,ADIAM,STIHL, HUSQVARNA,ENDRESS,KRANZLE,NOZAR,KOSHIN,CHICAGO PNEUMATIC,ENAR,NTC, AMMANN,BAHCO,RYOBI,MILWAUKEE,AEG,SATA,LUNA,GUIDE,ZEKLER,TENGTOOLS,LIMIT, MAKITA,FEIN.

Od wiosny 2013r. asortyment firmy został poszerzony o sprzęt ogrodniczy.Zapraszamy do salonu w Kielcach przy ulicy Krakowskiej 290.

Zapraszamy do współpracy!

Wynajem rusztowań

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu szalunków, rusztowań oraz systemów deskowań.
Kontakt: 660 401 563